1.
KONTAKT I ZEBRANIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie i podaj nam podstawowe informacje o swojej nieruchomości.

2.
SZYBKA WYCENA I WYPŁATA ZALICZKI DLA SPRZEDAJĄCEGO

W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy Ci zapłacić. Zadatek możesz dostać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

3.
NASZA POMOC W SFINALIZOWANIU TRANSAKCJI

Przekażemy Ci w kilku prostych punktach jakich dokumentów potrzebujemy do sfinalizowania transakcji. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bez obaw, pomożemy w skompletowaniu wszystkiego. A nawet możemy to zrobić za Ciebie.

4.
UMOWA SPRZEDAŻY I WPŁATA CAŁEJ USTALONEJ CENY

Spotykamy się u notariusza nawet w ciągu kilku dni. Zawieramy Umowę Sprzedaży w formie aktu notarialnego i natychmiast wypłacamy Ci całą cenę sprzedaży przelewem na konto. Na koniec przekazujesz nam klucze do nieruchomości.

574 589 375

Kupujemy głównie mieszkania i domy nadające się do remontu. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Skup Mieszkań i Domów. Zadłużone Nieruchomości.

Skup nieruchomości za gotówkę – Katowice

 

602 397 853

Kupujemy za gotówkę nieruchomości na terenie Śląska. Zadzwoń do nas! Sprzedaj szybko mieszkanie za gotówkę. Umów się na wycenę. Decyzja w 24 godziny. Domy, mieszkania, lokale. Oferta w 24 godziny. Bezpiecznie i szybko. Bezpłatna wycena.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!