Z inicjatywy grupy inwestorów pasjonatów rynku nieruchomości w Polsce powstała koncepcja utworzenia serwisu szybkiego reagowania na potrzebę klientów dotyczącej szybkiej sprzedaży nieruchomości.

Nasza innowacyjna koncepcja pozwala na przeprowadzenie szybkiej i bezpiecznej transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości 

Naszą ideą jest 

  1. Łączenie sprzedających z kupującymi.
  2. Kojarzenie najlepszych pośredników na rynku obrotu nieruchomości w Polsce  z klientami zainteresowanymi szybką i bezpieczną sprzedażą swojej nieruchomości.
  3. Kojarzeniem  inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości bezpośrednio ze sprzedającymi zainteresowanymi szybką sprzedażą nieruchomości.

Nadrzędnym celem naszego serwisu jest stworzenie platformy do przeprowadzenia szybkiej i bezpiecznej transakcji na rynku nieruchomości.

W tym celu współpracujemy ze sprawdzonymi inwestorami i najlepszymi pośrednikami, prawnikami i notariuszami w całym kraju.

Gwarantujemy bezpłatną wizytę naszego specjalisty oraz wstępną wycenę wraz z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Kupujemy:

Kupujemy nieruchomości nie zależnie od ich stanu prawnego również te: 

 – Zadłużone,

 – Z lokatorem, 

– Udziały w nieruchomościach 

– Nieruchomości i udziały nabyte w drodze spadku 

Ze względu na swoje doświadczenie i przygotowanie zawodowe Gwarantujemy klientom szybką i bezpieczną sprzedaż każdej  nieruchomości.

LUB

Zaufaj ekspertom i sprzedaj u nas swoją nieruchomość szybko i bezpiecznie.

System NIERUCHOMOŚCI-Kupno ! oferuje prosty i szybki sposób sprzedaży Twojej nieruchomości, dzięki któremu zrobisz to bezproblemowo, szybko i bezpiecznie!

Kim jesteśmy . Jesteśmy grupą ekspertów w dziedzinie nieruchomości. Z doświadczeniem zawodowym i praktycznym w tej branży.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości dołącz do naszej grupy szybkiego reagowania. 

Masz doświadczenie chęć i zapał do pracy Poszukujemy współpracowników w całej kraju. Dołącz do naszej społeczności i zostań naszym lokalnym partnerem lub  wyłącznym przedstawicielem na danym terenie.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!